AXE CAN BONOMO ERKEKLERDE AĞLAR

AXE, Can Bonomo, Burcu Esmersoy ve Aret Vartanyan’ın katıldığı lansmanla yeni saç bakım serisini tanıttı

AXE Türk Erkeklerini Özgürleştiriyor

Burcu Esmersoy’un moderatörlüğü, Unilever Kişisel Bakımdan Sorumlu Pazarlama Direktörü Alper Eroğlu’nun ev sahipliğinde yapılan yeni Axe saç bakım serisi lansmanı, Yaşam Atölyesi kurucusu Aret Vartanyan’la erkeklik klişeleri ve erkeklerin özgürleşmeleri üzerine yapılan keyifli sohbetle gerçekleşti. AXE, bilinen en büyük erkeklik klişesini yıkma ve özgürleşme çağrısını yaparken yine müziğin evrensel dilini kullandı. Nilüfer’in unutulmaz Erkekler Ağlamaz şarkısını, “Erkekler De Ağlar” olarak coverlayan Can Bonomo ile özgürleştirme yolculuğunda ilk adımı attı.

Can Bonomo’nun “Erkekler De Ağlar” şarkısını canlı performansla seslendirdiği lansmanda şarkının klibi de yayınlandı. Klipte erkeklerin duygularına tercüman olan Can Bonomo ve özgürce ağlayan erkekler, BioArt ve Multimedya Sanatçısı Ayşe Gül Süter’ e ilham kaynağı oldu. Can Bonomo ve klipte ağlayan erkeklerden alınan gözyaşları laboratuvar ortamında mikroskop ile incelenerek biyo-sanat akımıyla buluştu. Gözyaşlarının 2-3 dakika içinde kuruyup buharlaşmasından oluşmuş kristal tuz parçaları lansman boyunca sergilendi. Lansmanda takı tasarımcısı Manuk tarafından Can Bonomo’nun gözyaşı şeklinde tasarlanan kolye erkeklerin özgürleşmesinin simgelerinden biri oldu.

Seni sen yapan şey, seni sen yapan şey Çevre tarafından onaylanmanın her zaman daha risksiz ve güvenli olması çoğu zaman erkeklerin içlerindeki potansiyeli ve cazibeyi keşfetmelerinin önüne geçebiliyor. Erkekler özgür davranamadıkları için kendilerine has özellikleri ile çekici olabileceklerinin de farkında değiller. Axe kullanıcılarını yanlış veya doğru erkek tanımının olmadığı, etiketlemenin, kalıpların, sınırlamaların yaşanmadığı bir dünyaya davet ediyor. Erkekleri içlerinden gelen sesi ve hissi dinleyerek kendileri olmaları için harekete geçmeye çağırıyor. Erkeklere kalıpların dışına çıkarak kendilerini keşfetmeleri için özel ürünler sunuyor ve kendilerine has özellikleri ve davranışlarıyla ne kadar çekici olabileceklerini hatırlatıyor.

#SeninOlayınNe

Axe’ın iletişim danışmanlığı Golin İstanbul tarafından yürütülüyor.