Clear, Türkiye Ampute Futbol Milli Takımı’na sponsor oldu

Clear, Türkiye Ampute Futbol Milli Takımı’na sponsor oldu

Başarı peşinde koşan herkesi, karşılaştığı engellere ve kafasındaki endişelere rağmen kendi potansiyelini ortaya çıkararak, korkusuzca mücadele etmesi için yüreklendiren Clear, Türkiye Ampute Futbol Milli Takımı’na sponsor oldu. Clear, hayatla ve rakipleriyle olan mücadelelerinde, özgüvenli ve korkusuz olmanın en önemli örneğini sergileyen Türkiye Ampute Futbol Milli Takımına sponsorluk desteğini, Vodafone Park’ta gerçekleştirdiği basın toplantısında açıkladı.

Nüfusunun yaklaşık %12’sinin engelli bireylerden oluştuğu Türkiye toplumunun önyargılarını kırmayı hedefleyen bu kampanya çerçevesinde “Ne Gerekmez” ve “Korkma” isimli iki reklam filmi yayınlandı.

Türkiye Ampute Futbol Milli Takımı ve Clear arasındaki bu iş birliğini duyurmak amaçlı illüstratör Robin Yayla ile bir proje gerçekleştirildi. Yayla, 2022 Ampute Futbol Dünya Şampiyonası için millilerimizi 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, Galata Kulesi ve Şükrü Saraçoğlu Stadyumu’nda illüstrasyonları ile 30 Eylül - 9 Ekim tarihleri arasında buluşturdu. Türkiye Ampute Futbol Takımımız, başka bir deyişle “Korkusuzlar” ise, ülkemizde düzenlenen 2022 Ampute Futbol Dünya Şampiyonası’nda şampiyon olarak kupanın sahibi oldular.