Image for GSK - CENTRUM Tek Tablette Uzmanından Multidestek

GSK – CENTRUM Tek Tablette Uzmanından Multidestek

GSK Tüketici Sağlığı Pazarlama Direktörü Gülden Duykan’ın ev sahipliğinde, Ece Vahapoğlu’nun moderatörlüğünde gerçekleştirilen özel buluşmada Prof. Dr. Osman Müftüoğlu “Sağlıklı Bir Yaşamda Vitaminlerin Önemi”ne ilişkin önemli bilgiler verdi.  GSK Tüketici Sağlığı bünyesinde tüketicilerle buluşan Centrum sponsorluğunda gerçekleştirilen organizasyona Açelya Akkoyun, Hande Subaşı, Pınar Hotiç, Burcu Şendir, Hülya Kalyoncu gibi isimler katıldı.

Bu özel etkinlikte gerçekleştirdiği konuşmada Prof. Dr. Osman Müftüoğlu günümüzde sağlıklı bir yaşam için multivitaminlerin zamanında ve yerinde kullanılması gerektiğini belirtirken, doğru multivitamini seçerken nelere dikkat etmeliyiz konusunda da akıllardaki soru işaretlerini giderdi.

Four Seasons Hotel Bosphorus’da gerçekleştirilen GSK Centrum basın davetinde sosyal medyada toplamda 106 story yansıması elde edilmiş ve toplamda 1.662.400 takipçiye, ortalama 332.480 story erişimine ulaşılmıştır. Söz konusu etkinliğin yazılı basın sonuçlarında ise 14 yazılı basın, 42 online olmak üzere 56 habere ulaşıldı. Yazılı basın aracılığıyla 1.997.928 erişim sağlandı.