MAGNUM’LA GERÇEK HAZZIN PEŞİNDE: AJDA PEKKAN X MAGNUM

Dünyanın haz otoritesi Magnum, bu yıl tüm dünyada “True to Pleasure” kampanyasıyla insanlara özgün olmaları, kendi hazları peşinden gidip hazlarını özgürce yaşamaları konusunda ilham vererek “Gerçek Haz”zı kutluyor.

Türkiye’de de bu fikri, sanat hayatının her adımında zamana ve döneme bağlı kalmadan, sesiyle, şarkılarıyla, stiliyle ve duruşuyla çevresine ışık saçan süperstar, değerli sanatçı Ajda Pekkan ile duyurmak istedik.

Sanat hayatının her basamağında zirvede yer alan Türkiye’nin süperstarı Ajda Pekkan, müziğe olan tutkusu ile yolundan sapmadan kendi hazzını yaşayarak her dönem ilham kaynağı olmayı başardı. Bakış açısı, yenilikçi tarzı, özgün duruşu, ilkleri gerçekleştirmesi ve her daim mükemmel görünümü ile zamansız ikonik bir isim oldu.

Bizi çok heyecanlandıran bu projede, dünyanın en başarılı moda fotoğrafçıları olarak sayısız ödüle layık görülen Mert ve Marcus ile çalıştık. Hollywood yıldızlarından, pop starlara kadar dünyaca ünlü birçok yıldızın kariyerlerini etkileyen fotoğraf çekimleriyle tanınan Mert ve Marcus objektifinden Ajda Pekkan’ın benzersiz enerjisi, tarzı ve ilham dolu ruhu fotoğraflara ve videoya yansıdı. Ajda Pekkan’a ve onun haz peşindeki etkileyici hikayesine övgü niteliğinde bir video ve fotoğraf çekimi ortaya çıktı.

Özel fotoğraf kareleri ve Ajda Pekkan’ın haz yolculuğuna ışık tutan “Gerçek Haz” videosu Oligark İstanbul’da verilen özel davette ilk kez paylaşıldı. Ajda Pekkan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen özel davete iş, sanat ve cemiyet hayatının ileri gelen isimleri katıldı.

Medya İletişimi sonucunda ulusal yazılı (22), görsel (16), online (44) medyada 82 haber yer aldı. Sosyal medyada, toplamda 21.248.620 takipçiye ulaşan 61 Influencer’a ait IG hesaplarından paylaşım yapıldı.