MANDARIN ORIENTAL, BODRUM

Astaş Holding, dünya jet sosyetesinin ”yeni Saint-Tropez” olarak tanımladığı Bodrum Yarımadası’nın gözde beldelerinden Türkbükü Bodrum’da dünyanın en prestijli otel gruplarından biri olan Mandarin Oriental Hotel Group ile Mandarin Oriental, Bodrum ve The Residences at Mandarin Oriental, Bodrum markalarıyla iki farklı projeyi hayata geçirdi.

Sakin ve berrak Ege Denizi manzaralı Mandarin Oriental, Bodrum; Bodrum Yarımadası’nda bulunan 5 yıldızlı bir sahil otelidir. Bodrum ve Akdeniz’in mükemmel konumu Cennet Koyu’nda 600 dönüm arazi üzerinde, zeytin ağaçları ve çam ormanı ile bezeli The Residences at Mandarin  Oriental, Bodrum, rengarenk bahçeleriyle farklı ve modern tasarımlara sahip 98 muhteşem villa ve 116 rezidans, nefes kesen panoramik Ege Denizi manzarası, efsanevi Mandarin Oriental hizmetleri ve işletmesi ile dünyanın en iyi tesisleri arasında yer alıyor.

The Residences at Mandarin Oriental, Bodrum’da, dünyaca ünlü mimarlar tarafından özenle tasarlanmış benzersiz ve sofistike evlerin seçkin sahipleri, Mandarin Oriental, Bodrum otelinin eşsiz restoran ve barları, ödüllü Spa’sı, butikleri ve diğer tüm tesislerinden ayrıcalıklı olarak yararlanılıyor.

Mandarin Oriental, Bodrum’un tüm dijital ve reklam faaliyetleri Golin İstanbul tarafından sağlanmaktadır.

Mandarin Oriental Bodrum; otel içinde, konaklama ve çeşitli imkanlardan özel yararlanma hakkı veren  ‘Legend Card’ı, seçkin misafirlerine, özel tasarım bir kit ile birlikte göndermiştir. Özel VIP fırsatlarla eşsiz bir deneyim yaşattırmak adına üretilen Legend Card’ın tüm üretim, yönetim ve uygulama faaliyetleri Golin İstanbul tarafından yürütülmüştür.