NARS 25. YIL ÖZEL RUJ KOLEKSIYONU

NARS, 1994 yılında makyaj sanatçısı ve fotoğrafçı François Nars tarafından kurulan NARS, Barneys New York’ta satılan on iki rujla yolculuğa başladı. Nars, 25. yaşına girdiği bu yılı, kurucusu ve kreatif direktörü François Nars’a saygı niteliğinde olan 72 renkli 25. Yıl Özel Ruj Koleksiyonu ile kutladı.

25.Yıl Özel Ruj Koleksiyonu kutlaması için organize edilen lansmana basın, influencer ve celebrity davetliler katıldı. Davetliler, Nars 25. Yıl Özel Ruj Koleksiyonu’nu make-up artistler tarafından uygulamalı olarak incelediler. Aynı zamanda mekana kurulan Nars 25. yıl reklam filminden esinlenen set alanında, Ümit Karalar’ın objektifinden davetliler için fotoğraf ve video çekimi gerçekleştirildi.

Medya İletişimi sonucunda ulusal TV (9), yazılı (8) ve online (18) medyada 35 haber yer aldı. Sosyal medyada, toplamda 20.123.100 takipçiye ulaşan 117 Influencer’a ait IG hesaplarından paylaşım yapıldı.

Golin İstanbul, NARS’a stratejik iletişim danışmanlığı çatısı altında marka iletişimi, medya ilişkileri, konu ve etkinlik yönetimi, influencer marketing ve içerik üretimi alanında hizmet vermektedir.