Image for NETFLIX Pera Palas’ta Gece Yarısı’nın Deneyimsel Gösterimi

NETFLIX Pera Palas’ta Gece Yarısı’nın Deneyimsel Gösterimi

Netflix’in merakla beklenen, macera dolu yeni dizisi Pera Palas’ta Gece Yarısı’nın deneyimsel gösterimi 2 Mart’ta Pera Palas Oteli’nde gerçekleşti. Geceye dizinin başrol oyuncuları Hazal Kaya, Selahattin Paşalı, Tansu Biçer ve Engin Hepileri’nin yanı sıra dizinin yaratıcısı, aynı zamanda yönetmeni Emre Şahin, yönetmenliği paylaşan Nisan Dağ ve Netflix Türkiye İçerik Direktörü Pelin Diştaş da katıldı.

Bu organizasyon için Pera Palas oteli takeover edildi. Otel 3 gün boyunca kapatılarak davet için özel olarak hazırlandı. Davetliler otele girdikleri andan itibaren günümüzden 1919’a bir zaman yolculuğuna çıkarıldı. Tüm misafirler kendilerine ayrılmış otel odalarında eş zamanlı olarak ilk bölümü izledi. Katlarda başlayan davet balo salonunda gerçekleşen kokteyl ile devam etti.

Bu geceye özel influencerlar için de farklı bir deneyim daha tasarlandı. 20 isim Pera Palas’ta Gece Yarısı’nı Pera Palas otelinde kendileri için özel olarak hazırlanan odalarında karşıladı. 1919’dan notlar, dizi kostümleri ve özel deneyimler eşliğinde zamanda yolculuğa çıktılar.