Netflix’in Ece Yörenç İmzalı Yeni Dizisi “Kimler Geldi Kimler Geçti”nin Lansman Süreci Tamamlandı

Netflix’in Başrolünde Serenay Sarıkaya’nın Yer Aldığı Ece Yörenç İmzalı Yeni Dizisi "Kimler Geldi Kimler Geçti"nin Lansman Süreci Tamamlandı

Netflix, efsane bir oyuncu kadrosunu bir araya getirdiği yeni dizisi "Kimler Geldi Kimler Geçti"nin galasını büyük bir coşkuyla gerçekleştirdi. Bu akşam Divan Kuruçeşme’de düzenlenen ve izleyicileri dizinin eğlenceli dünyasına unutulmaz bir yolculuğa çıkaran geceye, dizinin başrol oyuncusu Serenay Sarıkaya başta olmak üzere Metin Akdülger, Hakan Kurtaş, Boran Kuzum, Ahmet Rıfat Şungar, Meriç Aral, Bade İşçil, Esra Ruşan, Efe Tunçer, Cem Güler, Zeynep Tuğçe Bayat, Gülcan Arslan, Bilgi Aydoğmuş, Nil Sude Albayrak, Sümeyra Koç ve Selçuk Borak gibi yıldız isimler katıldı. Dizinin yaratıcısı Ece Yörenç, yönetmeni Bertan Başaran ve yapımcısı Kerem Çatay da geceye katılanlar arasındaydı.
Sanat, eğlence ve sinema dünyasından birçok ismin yoğun ilgi gösterdiği geceye Buse Terim, Cansel Elçin, Haktan Zavlak, İbrahim Selim, Müge Boz-Caner Erdeniz ve Saba Tümer gibi ünlü isimler de katıldı. Etkinlik, Deniz Sipahi’nin sahne performansıyla başladı ve Edis’in sürpriz performansıyla devam etti. Edis, şarkılarıyla dizinin sahnelerine renk katarken, tüm davetlilere unutulmaz bir gece yaşattı.
Dizinin lansman dönemi kapsamında birçok önemli PR çalışması da hayata geçirildi. L’Officiel dergisi ile dizinin oyuncuları Serenay Sarıkaya, Metin Akdülger, Hakan Kurtaş, Ahmet Rıfat Şungar, Meriç Aral, Esra Ruşan ve Efe Tunçer yer aldığı özel bir kapak çalışması gerçekleştirildi. Ayrıca, influencer Emir Yargın ile "Emir Yargın ile Çakal Lezzetler" adlı YouTube programında dizi oyuncuları ile birlikte yemek yedikleri eğlenceli bir içerik çalışması yapıldı.
Teras Noir, Onedio ve Pena gibi popüler mecralarla eğlenceli içerik çalışmaları gerçekleştirildi. Dizinin başrol oyuncusu Serenay Sarıkaya ve yaratıcısı Ece Yörenç, Gazete Oksijen'in hem gazete sayfasına hem de Gülay Afşar'ın sunduğu YouTube kanalına konuk olarak keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. Ayrıca, Binnaz Saktaber Netflix’in global mecrası Netflix Queue' için Ece Yörenç’le gerçekleştirdiği özel bir röportaj kaleme aldı.
"Kimler Geldi Kimler Geçti", modern dünyanın ilişkilerini tüm gerçekliği ile mercek altına alarak izleyicilere kendi ilişkileri ve arkadaşlıkları hakkında yepyeni bakış açıları sunuyor. Dizi, 9 Mayıs’ta sadece Netflix’te yayınlanarak büyük beğeni topladı.