THE IRISHMAN ÖZEL GÖSTERİM

190’dan fazla ülkede 158 milyondan fazla ücretli kullanıcının farklı türlerde ve dillerde diziler, belgeseller ve sinema filmleri izlediği dünyanın lider internet eğlence hizmeti Netflix’in dünyaca ünlü sanatçılar Robert De Niro, Al Pacino ve Joe Pesci’yi bir araya getiren Martin Scorsese imzalı filmi THE IRISHMAN’in Türkiye’deki özel gösterimini Kanyon Cinemaximum’da gerçekleştirdik.

Amacımız, dünya sinemasının usta sanatçılarını bir araya getiren filmin Türkiye’de de sinema sektörünü bir araya getirecek bir galasını gerçekleştirmek ve katılanlanları filmin geçtiği yıllara doğru nostaljik bir yolculuğa çıkacakları unutulmaz bir gece yaşatmaktı.

Geceye aralarında Abdullah Oğuz, Ali Sunal, Anta Toros, Bige Önal, Burak Deniz, Burcu Esmersoy, Cem Yılmaz, Çağlar Ertuğrul, Demet Akbağ, Doğa Rutkay & Kerimcan Kamal, Ezel Akay, Gani Müjde, Genco Erkal, Ketche, İlker İnanoğlu, İpek Bilgin, İpek Yazıcı, Kubilay Aka, Nebil Özgentürk, Neslihan Yeldan, Nevra Serezli, Selma Güneri, Umut Sezgin, Varol Yaşaroğlu, Yetkin Dikinciler’in de olduğu sanat ve sinema dünyasından bir çok isim katıldı. Pek çok sanatçının film hakkında söylediği güzel yorumlar ise etkinlik sonunda ayrı bir video olarak paylaşıldı.

Golin İstanbul Netflix Originals başlığı altında üretilen global ve Türk orijinal yapımların tanıtımı için Netflix’e iletişim danışmanlığı hizmeti veriyor. Bu danışmanlık çatısı altında marka iletişimi, medya ilişkileri, konu ve etkinlik yönetimi, influencer marketing ve içerik üretimi alanında hizmet vermektedir.