Türkiye’nin en büyük gezici müzik festivali Fanta Fest 2023 yılında 310 bin kişiye ulaştı

Türkiye’nin en büyük gezici müzik festivali Fanta Fest 2023 yılında 310 bin kişiye ulaştı

 

15 yılda yaklaşık 7 milyon seyirciyle ünlü sanatçıları bir araya getiren Türkiye'nin en büyük gezici müzik festivali Fanta Fest coşkusuna Golin İstanbul olarak son 3 yıldır ortak oluyoruz.

16 Ağustos-6 Eylül 2023 tarihleri arasında toplamda 22 gün süren turneyle 10 farklı şehirde gerçekleşen, gençlere müzik, eğlence ve atıştırmalık dolu bir festival deneyimi yaşatan Fanta Fest, Türkiye’nin çeşitli illerindeki gençleri festival kültürü ile buluşturdu. Gün boyunca DJ performanslarının, yarışmaların, atölyelerin ve  özel dans şovlarının yer aldığı Fanta Fest, akşamları da Edis, Ceza ve Güneş’in unutulmaz performansları ile devam etti.

Golin İstanbul olarak, Fanta Fest turnesinin tüm iletişim danışmanlığı sürecini yönettik.

Fanta Fest kapsamında yapılan medya iletişimiyle 98 yazılı,1.599 online yansıma elde edilerek 10.526.666 erişim sağlandı.

Golin İstanbul, Coca-Cola ana markası başta olmak üzere Coca-Cola Türkiye’nin tüm markalarına stratejik iletişim danışmanlığı çerçevesinde marka iletişimi, medya ilişkileri, konu ve etkinlik yönetimi, Influencer marketing ve içerik üretimi kapsamlarında hizmet veriyor.